Wodne atrakcje w Międzywodziu

W miejscowości Międzywodzie znajdzie się coś dla amatorów sportów wodnych czy wędkarzy. Nie dość, że można popływać, to zważywszy na bliskość Zalewu Kamieńskiego znajduje się tu również przystań jachtowa. Jest to miejsce przyciągające miłośników żagli – cumują tu niewielkie jachty, istnieje też możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego. W okresie letnim istnieje jeszcze jedna atrakcja dla turystów – rejs po Zalewie Kamieńskim turystycznym stateczkiem. Wędkarze natomiast mogą złapać różne gatunki ryb jak na przykład łososia, okonia, leszcza czy szczupaka. Po zalewie można popływać kajakiem, rowerem wodnym oraz spróbować swych sił w windsurfingu. Na terenie zalewu znajduje się trzecia pod względem wielkości wyspa w naszym kraju – Wyspa Chrząszczewska oraz wielki kamień narzutowy. Istniejące w Międzywodziu kąpielisko dysponuje szeroko rozwiniętą bazą wypoczynkową jak również rekreacyjną i rehabilitacyjną. W okresie wakacyjnym działa tutaj niewielkie kino, dostępne są wypożyczalnie pojazdów – rowerów, skuterów, punkty wywoływania zdjęć, bilard czy automaty z grami wideo. Znajdziemy tam także wiele punktów gastronomicznych, gdzie możemy rozpieścić nasze podniebienia przepysznymi potrawami. W Międzywodziu znajduje się również kąpielisko, które sąsiaduje z piękną, piaszczystą plażą.

Zatrzymując się na dłużej w Międzywodziu [wejdź na: https://pl.wikipedia.org/wiki/Międzywodzie] warto skorzystać z oferty noclegowej, przygotowanej przez miejscowość. Znajdują się tutaj liczne hotele, hostele, pensjonaty czy kwatery prywatne, gdzie można zarezerwować bardzo przyjemne miejsca do spania [wejdź na: ]. Każdy, nawet najbardziej wymagający turysta, zajdzie tutaj opcję, która spełni wszystkie jego oczekiwania i preferencje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>